| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Pink/ Blue/ Gray |
| Material: | Plastic+Aluminum |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Nail Drill Machine |
| Model | JMD-222 |
| Material | ABS+Aluminium |
| Plugs Type | EU/US/UK/AU |
| Power | 24W |
| Input Voltage | AC 100~240V 50/60HZ |
| Output Voltage | DC 3-12V |
| Speed | 0-35000 RPM |
| Color | Pink/Black/Deep Blue/Light Blue |
| Main Controller Size | 11*6.5*8cm |
| Handpiece Size | 17* φ2.2cm |
| Single package size | 18*11.3*8.8cm |
| Single gross weight | 0.55KG |
| Carton Meas | 37*35.4*46cm |
| GW | 17.5KG |
| Package Type | 30pcs/ctn |















