| Customization: | Available |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Material: | ABS |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Nail Dust Collector |
| Model | JMD-808 |
| Material | ABS |
| Plugs Type | EU/US/UK/AU |
| Power | 60W |
| Fan Max Speed | 3500 RPM(±100RPM) |
| Input Voltage | AC 100-240V 50/60HZ |
| Output Voltage | DC 12V 2A |
| Color | White/Purple/Gray |
| Main Controller Size | 21*29.6*10cm |
| Single package size | 37.4*23*11.2cm |
| Single gross weight | 1.7kg |
| Carton Meas | 51*35.5*42.5cm |
| GW | 11.5KG |
| Package Type | 6pcs/ctn |












