| Customization: | Available |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Material: | Metal |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Product Name | Nail Drill Machine |
| Model | JMD-226 |
| Material | ABS+Aluminium |
| Plugs Type | EU/US/UK/AU |
| Power | 30W |
| Speed | 0-35000 RPM |
| Input Voltage | AC:100V~240V 50/60HZ |
| Output Voltage | DC3-18V |
| Color | Blue/ Pearl White/ Pink/Cyan |
| Main Controller Size | 130*120*45MM |
| Handpiece Size | 130*22MM |
| Handpiece Weight | 154g |
| Single package size | 20.8*22.5*7.8CM |
| Single gross weight | 1KG |
| Carton Meas | 46*43*25CM |






