| Customization: | Available |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Material: | ABS+Aluminium |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Nail Drill Machine |
| Model | JMD-306 |
| Material | ABS+Aluminium |
| Plugs Type | EU/US/UK/AU |
| Power | 45W |
| Output Voltage | DC 21V |
| Input Voltage | 110V-120V/220-240V AC 50-60 HZ |
| Speed | 0-35000 RPM |
| Color | Gold/ Green/ Blue/ Pink/Green |
| Main Controller Size | 11.7*15.2*10.8cm |
| Handpiece Size | 13.6* φ2.8cm |
| Single package size | 24.4*21.5*11.6cm |
| Single gross weight | 1.84kg |
| Carton Meas | 51*45*37cm |
| GW | 23kg |
| Package Type | 12pcs/ctn |
















