| Customization: | Available |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Material: | Plastic+Aluminum |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Brushless Nail Drill Machine |
| Model | JMD-S108 |
| Material | ABS+Aluminium |
| Plugs Type | EU/US/UK/AU |
| Power | 48W |
| Input Voltage | AC 100~240V 50/60HZ |
| Output Voltage | DC3-24V |
| Speed | 0-35000 RPM |
| Color | White/Pink |
| Main Controller Size | 121*126*42mm |
| Handpiece Size | 13.8* φ2cm |
| Single package size | 21*24.3*6cm |
| Single gross weight | 1.33kg |
| Carton Meas | 49.5*43*26cm |
| GW | 16kg |
| Package Type | 16pcs/ctn |

















